Firma GAZ-SERWIS  powstała w 1990 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie polskiego rynku na urządzenia ogrzewające mieszkania i wodę. Naprzeciw takim potrzebom wychodzi właśnie nasza firma. Zajmujemy się  się naprawą, serwisem, montażem, czyszczeniem, konserwacją, analizą spalin piecyków gazowych, kuchni gazowych i kotłów centralnego ogrzewania, oraz wykonujemy instalacje centralnego ogrzewania najlepszych światowych marek, w tym Junkers, Vaillant, Beretta, Termet, Saunier Duval, Ferroli, Ariston i innych które również montujemy, naprawiamy i opiekujemy się nimi do „śmierci technicznej”.

Nasi specjaliści, dysponujący wieloletnią praktyką w swoim zawodzie, służą Państwu radą oraz pomocą, również w zakresie doboru odpowiednich części zamiennych, montażu oraz instalacji urządzeń grzewczych.

Siedziba naszej firmy mieści się w Siemianowicach Sląskich przy ulicy Szkolnej 6

Nasza oferta obejmuje: profesjonalny montaż, wymianę i naprawę instalacji gazowych, głównie pieców gazowych, kuchni gazowych i kotłów gazowych oraz analizę spalin. Polecamy przegląd instalacji gazowych, jak również przeróbki instalacji i instalacje centralnego ogrzewania

W szczegółowej ofercie firmy znajduje się:

– wymiana i montaż pieców i kotłów gazowych
– naprawa pieców gazowych, piecyków łazienkowych, term i kuchni gazowych
– instalacje centralnego ogrzewania
– przegląd instalacji gazowych
– analiza spalin

 

piecyki

Serwis pieców i kuchni gazowych

– konkurencyjne ceny
– najwyższą jakość urządzeń gazowych
– profesjonalną obsługę
– doradztwo techniczne

Nasze usługi serwisowe objęte są gwarancją. Dlatego nasi klienci mają pewność, że ich instalacja gazowa będzie im służyć przez długie lata.
Jeśli chcesz już dziś wymienić stary piec gazowy lub sprawdzić czy jest on sprawny, zadzwoń do nas teraz! Sprawdzimy, doradzimy i naprawimy.

Jesteśmy na Google+
Google+